Made in Poland
Listopad 14, 2018, 03:09:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Witajcie na forum gildii Made in Poland

World of Warcraft Realm: Bronze Dragonflight / Alliance
Guild Wars 2 Realm: Blacktide

Guild Master (WoW): Kisspoland / Neff / Saima / Bananajoe

World of Warcraft używamy Ventrilo:
IP 159.253.131.51
port: 5666
psswd: drama22

Guild Wars 2  Strona gildii Made in Poland (GW2) www.mip.bo.pl

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: "Pomysła mam"  (Przeczytany 2751 razy)
Konik
Nowiciusz
*

Reputacja 1

Zobacz profil Email
« : Luty 27, 2013, 09:19:03 »

Pojawiła się ostatnio rozmowa na Ventrilo o tym, aby zrobić rajdy powiedzmy 3 razy w tygodniu ale za to od 20:30 do 00:00.
Pomysł wydaję mi się dobry, ponieważ i tak Kiss zacznie zbierać 20:40 a zaczniemy grać o 21:00 więc przynajmniej gralibyśmy 3 godziny i tak 3 razy w tygodniu to daje nam większe szanse w końcu coś zabić w tym patchu.

Czekam na opinie.

kiss
Moderator Globalny
NoLife

Reputacja 3

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Luty 27, 2013, 14:29:10 »

Kazdy pomysl jest dobry,problem tylko czy kazdemu bedzie pasowal.
Dla przykladu powiem ze gracz Konik nie zawsze moze byc na godz 20 ;30 a zazwyczaj na 20;45 tak samo moze byc dla innych w druga strone czyli moga byc na 20 a nie moga grac do 24
Zamysl dobry bo lepiej miec mniej raidow dluzszych niz wiecej krotszych.Trasch nam zajmuje sporo itd.
Ja bym proponowal moze nie 24 na koniec raidu ale 23;30.

By cos zabic w nowym patchu wcale nie trzeba wybitnych graczy a jedynie takich co byliby na kazdym raidzie.
Ten dodatek ktory mamy okazal sie jak kilka osob zauwazylo najgorszy w ostanich latach jezeli chodzi o progres.A jak sie nie ma progresu nie ma sie nowych graczy,jak jest progres zainteresowanie gildia jest spore.

Wazne  by gracze byli  odpowiednio nastawieni czyli ,,zeby im sie chcialo''Bo wystraczy jeden marudzacy gracz i zniecheci calosc oraz rozbije raid i tu nam godziny nic nie dadza skoro ktos bedzie chcial konczyc przed 23.A jezeli komus sie nie chce lub nie moze byc to powinnismy miec go kim zastapic a nie mamy.
Podstawowe pytanie brzmi .Czy tworzymy zasady i szukamy ludzi nawet nowych jezeli tym ktorych mamy sie dni ,godziny zasady nie podobaja.Czy dobieramy zasady do tych graczy co mamy?

Grajac wszystkie inne wczesniejsze raidy zazwyczaj sklad ktory gral sie nie zmienial a teraz sytuacja byla taka iz ktos sie zalogowal 30 min przed raidem w cisnal decline i dla 9 osob bylo po raidzie.Trzy raidy w tygodniu w tym samym skladzie chyba sie nie zdarzaly.Czyli brak odpowiedzialnosci lub tez brak konkurencji.

« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2013, 14:31:27 wysłane przez kiss » Zapisane
Konik
Nowiciusz
*

Reputacja 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Luty 27, 2013, 14:41:22 »

Najlepiej będzie jak chętne osoby zadeklarują się pod tym postem.
Każdy dorzuci swoje pomysły i sugestie i myślę, że możemy dojść do wspólnego kompromisu pod warunkiem, że znajdą się chętni.
Co do moich godzin rajdowania to 20:30(czasami lekkie opóźnienie może się zdarzyć ponieważ pracuję do 20, być może od kwietnia będę zaczynał wcześniej i kończył o 16)
a kończyć możemy dla mnie o 23:30 czy o 00:00 nie robi mi różnicy.

MichaelRabs
Nowiciusz
*

Reputacja 0

« Odpowiedz #3 : Marzec 29, 2015, 17:39:13 »

jeśli mam im pomóc, żeby nie było bugów, to niech zrobią to tak, żebym nie musiał się z tym męczyć, na pomysł wpadłem jak pewien użytkownik pisał, że ma ponad 200 screenów z bugami - byłbyś chętny je wszystkie za każdym razem wysyłać i uploadować?

--------------------
podatki
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: